Djurdjević zostanie sezon dłużej w Gijon

sports news

Uros Djurdjević przedłużył kontrakt ze Sportingiem Gijon – poinformował klub z Hiszpanii na swojej oficjalnej stronie.

25-letni napastnik związał się umową, obowiązującą do końca czerwca 2023 roku. Poprzednia wygasała dwanaście miesięcy wcześniej.

Wychowanek FK Rad zaliczył dotychczas w koszulce zespołu z Asturii 42 spotkania, w których strzelił dwanaście goli. Wcześniej bronił również barw Vitesse Arnhem, US Palermo, Partizana Belgrad oraz Olympiakosu Pireus.

Djurdjević ma na swoim koncie 44 występy w dwóch kategoriach wiekowych młodzieżowej reprezentacji Serbii. Zdobył w nich dziewiętnaście bramek.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.