Łukasik: Musimy odbudować twierdzę Gdańsk

sports news

– Większość kibiców w Polsce wymienia Lechię i Lecha, jako drużyny, które mogą znaleźć się co najmniej na podium. Zawsze trzeba sobie zawieszać wyżej poprzeczkę – wyznał Daniel Łukasik w rozmowie z oficjalnym serwisem Lechii.

Zespół z Gdańska w najbliższy weekend podejmie przed własną publicznością Lecha Poznań. Obie drużyny dzieli w tabeli PKO Ekstraklasy tylko punkt na korzyść “Kolejorza”.

– Myślę, że drużyny stworzą widowisko. Obie mają ku temu potencjał, ale boisko pokaże. Chciałbym, żeby to był ofensywny mecz i żeby padło dużo bramek, ale żebyśmy to my się z nich cieszyli – podkreślił Łukasik.

– Przyzwyczailiśmy się do tego, że przerwa na kadrę to okres cięższej pracy fizycznej, utrzymania poziomu i dołożenia niektórych elementów. Pracowaliśmy także taktycznie. Zobaczymy, jak to wyjdzie podczas meczów, ale myślę, że to, co trenowaliśmy może przynieść bardziej ofensywną grę – stwierdził podopieczny Piotra Stokowca.

– Wiadomo, że chcielibyśmy mieć więcej punktów, bo one budują drużynę, ale nie zawsze jest kolorowo. Napotkaliśmy trochę przeszkód, ale wracamy na właściwe tory i trzeba zrobić wszystko, żeby odbudować twierdzę Gdańsk – podsumował Łukasik.

(za lechia.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Dynamo Kijów – Benfica https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-dynamo-kijow-benfica/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Reading – Blackburn https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-reading-blackburn/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Rangers – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rangers-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…