Djurgarden – Helsingborg – Singiel na dziś

Typy na dziś

Typy do Singla na poniedziałek 16. dzień września wybraliśmy ze szwedzkiej Allsvenskan. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Djurgarden wygra domowe spotkanie z Helsingborgiem różnicą przynajmniej dwóch bramek. Gospodarze przed tą kolejką byli liderem rozgrywek w Szwecji, ale po wygranych Malmo i AIK-u spadli na trzecie miejsce. Wystarczy, że dziś sięgną po komplet punktów i znów wrócą na pierwszą pozycję.

Zadanie przed nimi jest o tyle łatwe, że Helsingborg należy w lidze do najgorzej grających drużyn na wyjazdach. Z jedenastu meczów na obcych boiskach, goście przegrali aż sześc razy i tylko raz zdobyli trzy punkty. Dziś nie dajemy im żadnych szans w starciu z głównym kandydatem do tytułu mistrzowskiego.

W ostanim spotkaniu ligowym spotkaniu między tymi drużynami na tym stadionie piłkarze Djurgarden wygrali 3:0. Nam do typu potrzebne jest skromne 2:0, ale nie zdziwimy się jeśli dziś również gospodarze wygrają jeszcze wyżej.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Djurgarden – Helsingborg, typ: 1 (-1), kurs: 1.84.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Środa 19.02.
https://youtu.be/_oJKs4kbHFA
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #ucl

🎙🆕Podcast #kasujemy S01.E50 w Spotify.
https://open.spotify.com/episode/3tPUM2lMwJ9JahHN5uFcS8?si=PjgSVAHnTveYnKq2veHeBQ #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E50. w Apple Podcasty #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=868582e0-faef-4c62-ade9-2227270a7c67

Load More…