Djurgarden – Helsingborg – Singiel na dziś

Typy na dziś

Typy do Singla na poniedziałek 16. dzień września wybraliśmy ze szwedzkiej Allsvenskan. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Djurgarden wygra domowe spotkanie z Helsingborgiem różnicą przynajmniej dwóch bramek. Gospodarze przed tą kolejką byli liderem rozgrywek w Szwecji, ale po wygranych Malmo i AIK-u spadli na trzecie miejsce. Wystarczy, że dziś sięgną po komplet punktów i znów wrócą na pierwszą pozycję.

Zadanie przed nimi jest o tyle łatwe, że Helsingborg należy w lidze do najgorzej grających drużyn na wyjazdach. Z jedenastu meczów na obcych boiskach, goście przegrali aż sześc razy i tylko raz zdobyli trzy punkty. Dziś nie dajemy im żadnych szans w starciu z głównym kandydatem do tytułu mistrzowskiego.

W ostanim spotkaniu ligowym spotkaniu między tymi drużynami na tym stadionie piłkarze Djurgarden wygrali 3:0. Nam do typu potrzebne jest skromne 2:0, ale nie zdziwimy się jeśli dziś również gospodarze wygrają jeszcze wyżej.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Djurgarden – Helsingborg, typ: 1 (-1), kurs: 1.84.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Lille – Nantes https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-lille-nantes/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Hertha Berlin – Eintracht Frankfurt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-hertha-berlin-eintracht-frankfurt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Huddersfield – Nottingham https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-huddersfield-nottingham/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…