Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 16.09. z kursem 2.29

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na poniedziałek 16. dzień września wybraliśmy z NFL oraz z czeskiej ekstraklasy. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.29. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Cleveland Browns wygrają wyjazdowe spotkanie z New York Jets przynajmniej trzema punktami. Wiadomo, że w drużynie z NYC nie zagra przez kilka tygodni podstawowy quarterback Sam Darnold. To od razy stawia ich ma straconej pozycji. Dodajmy jeszcze, że zespół z Cleveland, który ogromnie wzmocnił się przed sezonem, przegrał pierwsze spotkanie w sezonie. Teraz po prostu muszą wygrać z tak osłabionymi Jets. Naszym zdaniem Browns dziś się przełamią i wygrają w Nowym Jorku pokrywając handicap -2.5 pkt.

W drugim meczu Dubla typujemy, że Viktoria Pilzno zdobędzie przynajmniej dwie bramki w domowym spotkaniu z Jabloncem. Pilzno w trzech z czterech meczów na własnym stadionie zdobywało dwa lub więcej goli. Dodatkowo Jablonec słabo gra na wyjazdach, bo z trzech meczów przegrał dwa razy i w każdym z tych starć tracił przynajmniej dwie bramki. Liczymy, że gospodarze znajdą sposób, aby zaliczyć dwa trafienia.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.29.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

 

Podcast #kasujemy

Reklama