Kupon na niedzielę 15.09. z kursem 4.21.

Kupon na dziś

Kupon bukmacherski na niedzielę 15. dzień września, którego łączny kurs wynosi 4.21. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkiej kasy wygranej od bukmachera.

Pierwsze spotkanie na kuponie gramy w Norwegii i stawiamy, że Molde wygra u siebie z Tromso przynajmniej dwoma bramkami.

Na drugiej pozycji typujemy, że Midtjylland pokona na wyjeździe Lyngby.

Na koniec zagramy w NFL i stawiamy, że Baltimore Ravens pokonają Arizonę Cardinals różnicą przynajmniej dziewięciu punktów.

Good luck!

Typy na dziś

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na niedzielę http://bit.ly/2RsPGmj #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Singiel na dziś: San Antonio Spurs – Toronto Raptors http://bit.ly/36o3lPL #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Sobota 25.01.
https://youtu.be/zMl64dAoF4Y
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony

Load More…