Dobrucki: Warunki do biegania były świetne

sports news

– Ktoś kto chciał popracować, to popracował. Zgrupowanie mogę ocenić zdecydowanie na plus – wyznał Rafał Dobrucki w rozmowie z oficjalnym serwisem reprezentacji Polski.

Szkoleniowiec kadry juniorów „biało-czerwonych” tym razem podczas kilku zimowych dni miał pod swoją opieką Rafała Karczmarza, Dominika Kuberę, Bartosza Smektałę, Mateusza Cierniaka, Michała Gruchalskiego, Jakuba Miśkowiaka, Wiktora Lamparta, Szymona Szlauderbacha oraz Wiktora Trofimowa.

– Widać, że zawodnicy trenują w swoich ośrodkach, ze swoimi trenerami, ponieważ wszyscy byli na podobnym poziomie przygotowania. Można było zauważyć, że niektórzy zaczęli już zajęcia szybkościowe, inni pracowali wcześniej nad siłą – podkreślił Dobrucki.

– Głównym założeniem są zawsze narty biegowe, a zjazdówki to jedynie uzupełnieniem treningów. Warunki do biegania były świetne i korzystaliśmy z tego codziennie – ujawnił trener kadry juniorów reprezentacji Polski.

– Co do zjazdów, warunki były ryzykowne, więc postanowiliśmy zrezygnować z tego dla bezpieczeństwa. Pod warstwą śniegu, nawierzchnia była mocno oblodzona, więc nie chcieliśmy kusić losu – podsumował Dobrucki.

(za polskizuzel.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.