Dominik Furman zamieni Francję na Włochy?

Pomocnik Toulouse i reprezentacji Polski, Dominik Furman, jeszcze w letnim oknie transferowym może zmienić pracodawcę. Jak donosi “L’Equipe”, bardzo poważnie zainteresowane pozyskaniem Polaka są władze FC Parmy.

Furman trafił do Tuluzy w styczniu 2014 roku z Legii Warszawa. Do tej pory jednak trudno mu jest się przebić do pierwszego zespołu i jak na razie na boiskach Ligue 1 zagrał zaledwie w pięciu spotkaniach. W bieżących rozgrywkach ani razu nie wybiegł na murawę.

Zdaniem dziennikarzy “L’Equipe”, władze Parmy chciałyby wypożyczyć Polaka na cały sezon. Na Półwyspie Apenińskim miałby on ogrywać się i zdobywać niezbędne doświadczenie. Cała sprawa powinna wyjaśnić się w najbliższych dniach.

________

Jeśli chcesz założyć konto u bukmachera lub zmienić “buka” na lepszego, polecamy dziś Unibet. Kliknij TUTAJ; – aby założyć konto.

Skorzystaj z oferty cashback do 123 zł w. Tak jak w życiu, rzucając monetą masz 50% szans trafienie orła lub reszki.

Add Comment

Click here to post a comment

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.