Dordrecht – Breda – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

Dordrecht – Breda. Typy bukmacherskie do Singla, na piątek 19. dzień lutego, wybraliśmy z holenderskiej Eerste DivisieZapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że Breda pokona na wyjeździe Dordrecht różnicą przynajmniej dwóch bramek.

Gospodarze są jedną z najgorszych drużyn tej ligi. Obecnie zajmują w tabeli przedostanie miejsce i na swoim stadionie przegrali aż sześć z jedenastu spotkań.

Breda natomiast plasuje się na czwartej pozycji i ostatnio jest w naprawdę dobrej formie. Trzy wygrane mecze z rzędu pokazują, że ta drużyna poważnie myśli o awansie do Eredivisie, nawet bez konieczności gry w barażach.

Jeszcze nigdy w historii pojedynków między tymi drużynami, na tym obiekcie, ekipa z Bredy nie straciła choćby punktu, odnosząc komplet zwycięstw. Naszym zdaniem goście znów zgarną trzy “oczka” i do tego pokryją handicap 1:0.

Dordrecht – Breda, typ: 2 (handicap 1:0), kurs: 1.94.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Parma – Inter https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-parma-inter/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Fenerbahce – Antalyaspor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-fenerbahce-antalyaspor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Brondby – Randers – Typ, kurs i analiza https://tylkopilka.pl/brondby-randers-typ-kurs-i-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…