Dordrecht – Breda – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś
Typy na dziś - Singiel dnia

Dordrecht – Breda. Typy bukmacherskie do Singla, na piątek 19. dzień lutego, wybraliśmy z holenderskiej Eerste DivisieZapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że Breda pokona na wyjeździe Dordrecht różnicą przynajmniej dwóch bramek.

Gospodarze są jedną z najgorszych drużyn tej ligi. Obecnie zajmują w tabeli przedostanie miejsce i na swoim stadionie przegrali aż sześć z jedenastu spotkań.

Breda natomiast plasuje się na czwartej pozycji i ostatnio jest w naprawdę dobrej formie. Trzy wygrane mecze z rzędu pokazują, że ta drużyna poważnie myśli o awansie do Eredivisie, nawet bez konieczności gry w barażach.

Jeszcze nigdy w historii pojedynków między tymi drużynami, na tym obiekcie, ekipa z Bredy nie straciła choćby punktu, odnosząc komplet zwycięstw. Naszym zdaniem goście znów zgarną trzy „oczka” i do tego pokryją handicap 1:0.

Dordrecht – Breda, typ: 2 (handicap 1:0), kurs: 1.94.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie. Każdy do 100 zł. 
Zwrot na konto gracza w przypadku przegranej! Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”