Dordrecht – Graafschap – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

Dordrecht – Graafschap. Typy bukmacherskie do Singla, na sobotę 14. dzień listopada, wybraliśmy z holenderskiej Eerste Divisie. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że Graafschap pokona na wyjeździe Dordrecht i w całym meczu padną przynajmniej cztery bramki. 

Drużyna gości jest wiceliderem rozgrywek zaplecza holenderskiej ekstraklasy. Na wyjazdach wygrali dwa mecze z rzędu i nie mamy cienia wątpliwości, że odnotują zwycięstwo również w dzisiejszej potyczce. Pozostaje tylko kwestia liczby bramek.

Tu również liczymy na Graafschap, bowiem w ich wyjazdowych pojedynkach pada w tym sezonie średnio 3.6 gola na jedno spotkanie.

Różnica sportowa między tymi drużynami jest gigantyczna, zatem liczymy na zwycięstwo przyjezdnych i przynajmniej cztery trafienia.

Dordrecht – Graafschap, typ:  2 i powyżej 3.5 gola, kurs: 2.03.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Heerenveen – Den Haag https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-heerenveen-den-haag/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Atalanta – Verona https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-atalanta-verona/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Borussia Moenchengladbach – Schalke https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-borussia-moenchengladbach-schalke/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…