Douglas: Byliśmy dla Arsenalu równorzędnym rywalem

sports news

Leeds United przegrał z Arsenalem FC 0:1 w trzeciej rundzie Pucharu Anglii Barry Douglas, obrońca „Pawii”, żałował, że jego zespół nie wykorzystał żadnej sytuacji w pierwszej połowie spotkania w północnym Londynie.

– Cieszę się, że rozegrałem 90 minut. Jestem jednak rozczarowany tym wynikiem. Uważam, że rozegraliśmy świetne spotkanie. Byliśmy równorzędnym rywalem – powiedział Douglas w rozmowie z „LUTV”.

– W pierwszej połowie graliśmy wysokim pressingiem, tak jak przeciwko każdemu. Fajnie to wyglądało, ale nie wykorzystaliśmy żadnej ze stworzonych okazji – dodał.

– Ogólnie to był dobry mecz. Fajnie było w nim zagrać. Szkoda, że nie osiągnęliśmy lepszego wyniku – żałował.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.