Doyle: Miałem dobry rok w Polsce

sports news

Jason Doyle stawia przed sobą kolejne ambitne wyzwanie i pragnie zdetronizować w przyszłym roku Bartosza Zmarzlika.

Australijczyk, który został mistrzem świata dwa lata temu, zakończył miniony sezon na siódmym miejscu w klasyfikacji generalnej cyklu Grand Prix.

– Nie chciałem, aby w niedzielę po turnieju w Toruniu zadzwonił telefon z pytaniem o dziką kartę. Miałem nadzieję, że zrobię to, czego dokonałem. Jestem szczęśliwy, będąc siódmy na świecie. Jest tylko sześciu lepszych żużlowców ode mnie – wyznał Doyle dla oficjalnego serwisu Speedway Grand Prix.

– Będę szczęśliwy jak przestanę myśleć, że nie będę już mistrzem świata. To jest to, czego chcę i będę ciężko pracować, aby tam wrócić. Nie wzięlibyśmy siódmego miejsca w ciemno. Osiągnęliśmy, co chcieliśmy, po bardzo słabym początku sezonu. Przeszliśmy długą drogę w kilku ostatnich rundach. Miałem jednak dobry rok w Polsce – podkreślił Australijczyk.

– Wskoczenie na siódme miejsce z trzynastego w połowę sezonu, to dobre osiągnięcie. Gdybym tak jechał cały sezon bylibyśmy w pierwszej czwórce lub trójce na świecie. Za dużo było rund, gdzie pogubiłem się z przełożeniami. Mam nadzieję, że przyszły rok będzie dużo lepszy – podsumował Jason Doyle.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.