Doyle: Staram się wypośrodkować odchudzanie

sports news

– Szaleństwo polega na tym, że coraz więcej zawodników odchudza się na potęgę – wyznał Jason Doyle w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix.

– Kiedy sam robiłem to nie tak dawno wprost chorowałem podczas lotów samolotem niemal przez cały czas. Uważam, że to przez bakterie z klimatyzacji, które atakują osłabiony system odpornościowy – podkreślił Australijczyk.

Indywidualny mistrz świata z 2017 roku w nowym sezonie nie zamierza przesadnie pilnować wagi.

– Osobiście staram się wypośrodkować odchudzanie, aby moja waga była odpowiednia, jak również zdrowie i kondycja organizmu. Trenujemy naprawdę sporo i większość tych zajęć to mój sekret, bo nie lubię dzielić się wszystkim w mediach społecznościowych. Wolę zachować to dla siebie – stwierdził żużlowiec Get Well Toruń.

– Nie miałem żadnych operacji po sezonie. Udzieliłem wywiadu w październiku i powiedziałem, że myślę o wyjęciu blach, jednak nie poddałem się temu i to nadal jest w mojej stopie. Jest ona w dobrej kondycji, dobrej na tyle jaka może być po zmiażdżeniu stopy, którego doznałem. Od niemal dwóch miesięcy normalnie biegam – dodał Doyle.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.