Pieszczek: Najlepsze jednostki wybiorę na mecze ligowe

sports news

– Fajnie się wygrywa, ale treningi nie są żadnym odniesieniem do spotkań ligowych – wyznał Krystian Pieszczek w rozmowie z oficjalnym serwisem Zdunek Wybrzeża Gdańsk.

24-letni wychowanek ekipy z Trójmiasta z optymizmem podchodzi do rywalizacji w 2019 roku na zapleczu PGE Ekstraligi.

– Cały czas jedziemy, trenujemy i sprawdzamy motocykle. Zobaczymy, czy w sezonie też będzie tak dobrze. Mam przygotowanych około siedmiu silników. Najlepsze jednostki wybiorę na mecze ligowe – zapewnia były wicemistrz świata juniorów.

– Dla mnie środowy trening był już piątym na gdańskim owalu. Jeździłem najwięcej ze wszystkich zawodników. Nie możemy narzekać na warunki. Pogoda jest dobra, tor odpowiada. Wszystko naprawdę nam sprzyja. Nic tylko jeździć – podkreślił Pieszczek.

– Nie ma mowy o niepotrzebnej napince. Jazdy się nie zapomina. Warunki torowe z treningu na trening są zupełnie inne, ale jestem dobrej myśli przed zbliżającym się sezonem – podsumował były żużlowiec Falubazu Zielona Góra i GKM-u Grudziądz.

(za wybrzezegdansk.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.