Doyle: Znajdę odpowiednią motywację

sports news

– Inauguracja przesunęła się na czerwiec i niestety odbędzie się ona bez fanów na trybunach. To będzie bardzo dziwny sezon bez kibiców na stadionie – wyznał Jason Doyle w rozmowie z oficjalnym serwisem Włókniarza Częstochowa.

Reprezentant Australii przechodzi aktualnie obowiązkową dwutygodniową kwarantannę w Polsce przed startem nowego sezonu PGE Ekstraligi.

– Mam nadzieję, że taki stan rzeczy nie będzie trwać przez cały sezon. Wszyscy zawodnicy chcą jeździć przy pełnych trybunach. To nie będą te same emocje co z pełnym stadionem – podkreślił były indywidualny mistrz świata.

– Brak kibiców na trybunach wpłynie na otoczkę i na atmosferę podczas meczu. Prawdą jest, że ścigamy się na żużlu dla pieniędzy, ale nie da się zapomnieć o kibicach, dla których to robimy. Liczę jednak na to, że znajdę odpowiednią motywację w innych obszarach meczu – stwierdził Doyle.

– Na razie nikt z nas nie wie, jak to wszystko będzie wyglądać. To będzie metoda prób i błędów. Tak długo, jak będziemy mogli się ścigać, możemy to znosić nawet i przez cały rok. Kiedy skończy się kwarantanna, będę starał się robić inne rzeczy i prowadzić w Polsce normalne życie. Póki co cieszę się snem i relaksem – dodał Australijczyk.

(za wlokniarz.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.