Lekue skręcił kostkę i nie zagra miesiąc

sports news

Inigo Lekue może opuścić wznowienie rozgrywek Primera Division po kontuzji odniesionej na treningu – poinformowało “Mundo Deportivo”.

27-letni obrońca Athletiku Bilbao doznał skręcenia kostki i czeka teraz na wyniki badań. Niemniej pierwsze diagnozy prognozują miesięczną przerwę wychowanka “Los Leones”.

Lekue opuści najpewniej wznowienie rozgrywek Primera Division, które wyznaczono na 8 czerwca. Decyzję ogłosił w sobotę premier Hiszpanii Pedro Sanchez.

Na początku czerwca kluby będą mogły przejść od treningu w małych grupach do pełnych sesji. Zakończenie sezonu przewidywane jest na połowę lipca.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.