Drzazga przejdzie zabieg stawu kolanowego

sports news

Krzysztof Drzazga kwalifikowany jest do zabiegu operacyjnego – poinformowała Wisła Kraków na swojej oficjalnej stronie.

Napastnik „Białej Gwiazdy” doznał kontuzji więzadeł stawu kolanowego w niedzielnym meczu z Lechią Gdańsk, zakończonym porażką zespołu z Małopolski 0:1.

O terminie wykonania zabiegu przesądzi dalsza diagnostyka. To nie jedyny kłopot dla trenera Artura Skowronka.

Z problemami mięśniowymi borykają się Vukan Savicević i Kamil Wojtkowski. Obaj przechodzą rehabilitację pod okiem sztabu medycznego, który na bieżąco monitoruje ich sytuację zdrowotną i pracuje nad ich szybkim powrotem na boisko.

(za wisla.krakow.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy