Jorgensen spędzi czwarty rok w hrabstwie Norfolk

sports news

Thomas Jorgensen pozostanie zawodnikiem King’s Lynn Stars – poinformował klub z SGB Premiership na swojej oficjalnej stronie.

Duńczyk spędzi w ten sposób czwarty kolejny sezon z popularnymi „Gwiazdami”.

– Adrian Flux Arena to jest obiekt, który bardzo mi odpowiada i czuję się na nim świetnie. Wiem jednak, że muszę pracować nad wyjazdową formą. Pragnę uzyskać odpowiedni standard w takich meczach – podkreślił Skandynaw po złożeniu stosownych podpisów.

Pierwszym żużlowcem, który zdecydował się parafować kontrakt z drużyną z hrabstwa Norfolk, został Lewis Kerr. Brytyjczyk w 2019 roku był nawet kapitanem „Gwiazd”, kiedy kontuzji doznał krajowy lider Robert Lambert.

(za kingslynn-speedway.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy