Dubel na czwartek 2.05. z kursem 2.91.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na czwartek 2. dzień maja wybraliśmy z MLB oraz z Ligi Europy. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.91. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że w spotkaniu New York Mets z Cincinnati Reds zobaczymy przynajmniej sześć runów. Na górce miotacza w zespole z Nowego Jorku stanie dziś Noah Syndergaard, który nie miał dobrego pierwszego miesiąca rozgrywek. W kwietniu zanotował ERA 6.35, co dla takiego pitchera jak Syndergaard jest żenującym wskaźnikiem. Spodziewamy się spotkania z dużą liczbą runów, bo obaj dzisiejsi miotacze, nie należą do asów.

W drugim meczu Dubla stawiamy na powyżej 2.5 gola w starciu Arsenalu z Valencią. Obie drużyny mają niezły potencjał ofensywny, ale przede wszystkim mają luki w obronie. Kanonierzy w trzech ostatnich spotkaniach stracili aż 8 goli, a Nietoperze 5. Spodziewamy się wspaniałego widowiska i liczymy na przynajmniej trzy gole.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.91.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB