Singiel na dziś: Philadelphia 76ers – Toronto Raptors

Typy na dziś

Singla na czwartek 2. dzień maja zagramy w najlepszej, koszykarskiej lidze świata, czyli NBA. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Typ na dziś – Singiel

Stawiamy dodatni handicap punktowy +3.5 na Philadelphia 76ers w trzeci meczu półfinału Konferencji Wschodniej z Toronto Raptors. Stan rywalizacji do czterech wygranych po dwóch starciach w Kanadzie wynosi 1-1.

Kursy bukmacherów na to spotkanie przeszły w ciągu 48 godziny od Sixers -1, do Raptors -1.5. Co to oznacza dla nas? Oczywiście to, że spore pieniądze w Las Vegas popłynęły na Toronto. Jednak jak mówią gracze w stolicy światowego hazardu, nie ważne są pierwsze stawiane pieniądze, ale te ostatnie, tzw. smart money.

Naszym zdaniem Sixers są w stanie wygrać dziś z Raptors. Po przegranym pierwszym meczu w ekipie z Philly wprowadzono zmiany w defensywie. Pascala Siakama bronił Joel Embiid, a Ben Simmons uprzykrzał życie Kawhi Leonard’owi. Zdało to egzamin, bo „Szóstki” wygrały w Toronto. Oczywiście dziś można się spodziewać, że Raptors coś zmienią w swojej taktyce, bo jak wiadomo, Playoffs, to czas dostosowywania taktyki pod rywala.

Jedno jest pewne. Dziś Wells Fargo Center na południu Filadelfii będzie najgłośniejszym miejscem na wschodnim wybrzeżu USA. Wszystkie bilety sprzedały się jak świeże bułeczki, nawet te po 500 dolarów za sztukę.

Do składu gospodarzy być może wróci dziś Mike Scott, który leczył uraz pięty. Jeśli rzeczywiście trener będzie mógł skorzystać z jego usług, to szanse Sixers na wygraną znacznie wzrosną.

Uważamy, że Sixers będą w stanie wygrać ten pojedynek. Jednak zabezpieczymy się dość sporym handicapem +3.5, w razie gdyby ktoś z Toronto pokusił się o buzzer beatera.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

Philadelphia 76ers – Toronto Raptors, typ: 2 (+3.5), kurs: 1.62.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Środa 1.04.
https://youtu.be/40vzsRMp39w
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E90 w Apple Podcasty ✅🎙 #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=8060c792-7f02-4998-aa35-0d34a4c0248a

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na środę https://bit.ly/2JyauDO #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…