Singiel na dziś: Los Angeles Clippers – Golden State Warriors

Singla na niedzielę 21. dzień kwietnia zagramy w najlepszej, koszykarskiej lidze świata, czyli NBA. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Golden State Warriors wygrają dziś w Los Angeles z tamtejszymi Clippers różnicą przynajmniej ośmiu punktów. Obecnie obrońcy tytułu prowadzą w serii do czterech zwycięstw 2:1.

Dla Warriors jest to mecz z gatunku „nie wracać już do LA”. Jeśli GSW dziś wygra, to zakończy tę rywalizację w środę na swoim parkiecie i nie będą musieli już wracać do Staple Center, tylko myśleć o kolejnej rundzie Playoffs.

W ostatnim meczu między tymi zespołami, Warriors wygrali aż 132:105. Dziś może aż tak wysoko nie wygrają, ale naszym zdaniem pokryją handicap -7.5 pkt.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

Stawiamy, że Warriors pokonają dziś Clippers przynajmniej ośmioma punktami. Mecz rozpocznie się o 21:30 czasu polskiego więc możecie go obejrzeć w Canal+Sport.

 Los Angeles Clippers – Golden State Warriors, typ: 2 (-7.5 pkt), kurs: 1.70.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB