Dubel na niedzielę 3.02. z kursem 2.46.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na niedzielę 3. dzień lutego wybraliśmy z najlepszej koszykarskiej ligi świata, czyli NBA oraz z hiszpańskiej La Liga. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.46. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Toronto Raptors pokonają na własnym parkiecie Los Angeles Clippers przynajmniej siedmioma punktami. Zespół z LA gra drugi mecz serii back to back, po tym jak wczoraj pokonali Pistons. Dziś jednak zderzą się z czołową siłą Konferencji Wschodniej, co nie wróży niczego dobrego. Uważamy, że Raptors rozgromią podmęczonych Clippers i pokryją handicap -6.5.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Real Madryt pokona Alaves przynajmniej dwoma bramkami. Królewscy są w wyśmienitej formie. W ostatnich trzech meczach zdobyli jedenaście goli i wręcz dominowali rywali. Liczymy, że Real wygra i pokryje handicap -1.5 gola.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.46.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB