Dubel na niedzielę 5.05. z kursem 2.76.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na niedzielę 5. dzień maja wybraliśmy z NBA oraz szwedzkiej Allsvenskan. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.76. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Portland Trail Blazers pokona przed własną widownią Denver Nuggets. W rywalizacji do czterech zwycięstw gospodarze prowadzą 2:1 i będą dziś bronili zdobytej w Denver przewagi własnego parkietu. Ostatnie spotkanie tych drużyn zakończyło się dopiero po czterech dogrywkach. Dziś liczymy, że ekipa z Oregonu wygra i zrobi ogromny krok do awansu do finału Konferencji Zachodniej.

Na drugiej pozycji Dubla stawiamy na powyżej 2.5 gola w spotkaniu Örebro – Hammarby. Liczymy zwłaszcza na drużynę gości, która jest bardzo overowa. Gdy Hammarby gra na wyjeździe, wówczas w tych meczach pada średnio 3.3 gole na mecz.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.76.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB