Dubel na piątek 11.01. z kursem 2.14.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na piątek 11. dzień stycznia wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata, czyli NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.14. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Milwaukee Bucks pokonają na wyjeździe Washington Wizards przynajmniej czterema punktami. Kozły z Wisconsin pokonały ostatnio (również na wyjeździe) piekielnie mocnych Houston Rockets. Wizards natomiast wygrali u siebie z Sixers, ale to bardziej ekipa z Philly przegrała to spotkanie (24 straty!!!), niż gracze ze stolicy je wygrali. Wizards są naprawdę słabą drużyną i dziś Bucks pokażą, jak bardzo słabą. My stawiamy handicap -3.5 pkt na gości, ale jesteśmy przekonani, że wygrają oni przynajmniej 10 punktami.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Rockets pokonają Cleveland Cavaliers przynajmniej 10 punktami. Nie ma lepszej ekipy na leczenie ran po porażce niż Cavs. Jak wspomnieliśmy wyżej zespół z Houston przegrał ostatnio u siebie z Bucks, ale dziś dostaje na tacy najsłabszą drużynę w całej NBA. Nie sądzimy, żeby Rockets zlekceważyli słabeuszy, dlatego uważamy, że wygrają wysoko i przekonująco.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.14.


A teraz uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie nową ofertę powitalną dla nowych graczy. Startowy bonus do 200% przy pierwszej wpłacie oraz podwojenie drugiej wpłaty na konto.

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste!

Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ.

Dokonaj wpłaty 50 zł i graj za 3 razy więcej! Bonus 200% aż do 100 zł! Jedyny taki na rynku!

Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz 100% bonusu aż do 900 zł. To łącznie 1000 zł więcej na grę!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na piątek

Podcast #kasujemy

Reklama