Dubel na piątek 24.05. z kursem 2.49.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na piątek 24. dzień maja wybraliśmy z irlandzkiej Premier Division oraz bułgarskiej ekstraklasy. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.49. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Typy na dziś – Dubel dnia

Typujemy, że Waterford strzeli przynajmniej dwa gole w domowym pojedynku przeciwko UC Dublin. Goście są beniaminkiem irlandzkiej ekstraklasy i na osiem spotkań wyjazdowych, w aż siedmiu tracili przynajmniej dwie bramki. Dodajmy, że wszystkie te mecze przegrali. Waterford w ośmiu meczach przed własną widownią, pięć razy zdobywał dwa lub więcej goli. Liczymy dziś na przynajmniej dwa trafienia gospodarzy.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Łudogorec Razgrad pokona u siebie Czerno More Varna różnicą przynajmniej dwóch bramek. To już ostatnia i decydująca kolejka w grupie mistrzowskiej. Dla Łudogorca sprawa jest jasna – wygrywa i zostaje mistrzem kraju. W trzech ostatnich meczach u siebie z tym rywalem ekipa z Razgradu wygrywała wysoko, pokrywając handicap -1.5.  Liczymy, że Łudogorec z przytupem zdobędzie mistrzostwo Bułgarii i wygra z zespołem z Varny przynajmniej dwoma golami.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.49.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB