Singiel na dziś: Sundsvall – AIK Sztokholm

Singla na piątek 24. dzień maja zagramy w szwedzkiej Allsvenskan. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że AIK Sztokholm wygra wyjazdowe spotkanie z Sundsvall. Goście zajmują trzecie miejsce w tabeli, ale do lidera tracą zaledwie jeden punkt. AIK wygrał ostatnio cztery mecze z rzędu z czego dwa z nich na wyjazdach.

Gospodarze również zajmują trzecią pozycję, ale od końca. Sundsvall jest także na serii czterech meczów, ale przegranych. Generalne nowy sezon rozgrywek kompletnie im się nie układa, bowiem w dziesięciu dotychczas rozegranych kolejkach, przegrywali aż sześć razy. Na swoim stadionie grali cztery mecze i dwa z nich przegrali oraz w dwóch zanotowali komplet punktów.

Naszym zdaniem różnica sportowa między tymi drużynami jest na tyle duża, że AIK powinien dziś wygrać. Może nie będzie to wysokie zwycięstwo, jednak skromne 1:0 powinni wyciągnąć.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

Stawiamy, że AIK Sztokholm pokona na wyjeździe Sundsvall i awansuje na pozycję lidera rozgrywek w szwedzkiej Allsvenskan.

Sundsvall – AIK Sztokholm, typ: 2, kurs: 1.97. 

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB