Singiel na dziś: Sundsvall – AIK Sztokholm

Typy na dziś

Singla na piątek 24. dzień maja zagramy w szwedzkiej Allsvenskan. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że AIK Sztokholm wygra wyjazdowe spotkanie z Sundsvall. Goście zajmują trzecie miejsce w tabeli, ale do lidera tracą zaledwie jeden punkt. AIK wygrał ostatnio cztery mecze z rzędu z czego dwa z nich na wyjazdach.

Gospodarze również zajmują trzecią pozycję, ale od końca. Sundsvall jest także na serii czterech meczów, ale przegranych. Generalne nowy sezon rozgrywek kompletnie im się nie układa, bowiem w dziesięciu dotychczas rozegranych kolejkach, przegrywali aż sześć razy. Na swoim stadionie grali cztery mecze i dwa z nich przegrali oraz w dwóch zanotowali komplet punktów.

Naszym zdaniem różnica sportowa między tymi drużynami jest na tyle duża, że AIK powinien dziś wygrać. Może nie będzie to wysokie zwycięstwo, jednak skromne 1:0 powinni wyciągnąć.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

Stawiamy, że AIK Sztokholm pokona na wyjeździe Sundsvall i awansuje na pozycję lidera rozgrywek w szwedzkiej Allsvenskan.

Sundsvall – AIK Sztokholm, typ: 2, kurs: 1.97. 

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na wtorek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-wtorek-26/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Milan – Juventus – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/milan-juventus-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na poniedziałek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-poniedzialek-27/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama