Dubel na piątek 26.04. z kursem 2.88.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na piątek 26. dzień kwietnia wybraliśmy z 2. Bundesligi oraz z irlandzkiej ekstraklasy. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.88. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że FC Koeln pokona u siebie Darmstadt przynajmniej dwoma bramkami. Gospodarze ostatnio spuścili z tonu i ich przewaga w tabeli nad grupą pościgową zmalała. Liczymy, że gracze z Kolonii przebudzą się przed własną widownią i pokażą, że są naprawdę najlepszą drużyną zaplecza ekstraklasy.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Saint Patricks wygrają domowe spotkanie z UC Dublin. Goście są jedną z najgorszych drużyn w całej lidze. Na wyjazdach nie mają sobie równych, bo przegrali wszystkie pięć pojedynków. Liczymy na kontynuację tej serii i kolejną porażkę zespołu ze stolicy Irlandii.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.88.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB