Singiel na dziś: Los Angeles Clippers – Golden State Warriors

Typy na dziś

Singla na piątek 26. dzień kwietnia zagramy w najlepszej, koszykarskiej lidze świata, czyli NBA. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Typ na dziś – Singiel

Stawiamy, że Golden State Warriors pokonają na wyjeździe Los Angeles Clippers przynajmniej dziewięcioma punktami. Dziwna jest ta seria między dwoma drużynami z Kalifornii. Z wyjątkiem pierwszego meczu, żadna ekipa w kolejnych starciach nie wygrała domowego spotkania. Clippers przegrali u siebie dwa razy i GSW również ponieśli dwie porażki w Oracle Arena. Liczymy, że ten trend się utrzyma i dziś obrońcy tytułu przypieczętują awans do półfinału Konferencji Zachodniej.

Jeśli GSW przegrałoby dzisiejsze spotkanie, perspektywa siódmego meczu stanie się realna. Na tym etapie rozgrywek, im mniej minut w nogach spędzonych na parkiecie tym lepiej. Sądzimy, że Warriors zmobilizują się i zamkną serię starciem w LA.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie: 
do 100, 200 i aż 300 zł NA START.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

Stawiamy, że Golden State Warriors wygrają z Los Angeles Clippers i pokryją handicap -8,5 pkt. Odważnym polecamy nawet wyższy handicap, bo GSW powinni wygrać 121:107. Taki wynik chodzi nam po głowie.

Los Angeles Clippers – Golden State Warriors, typ: 2 (-8.5), kurs: 1.67. 

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”