Typy na rzuty rożne: Liverpool – Huddersfield

Typy na rzuty rożne
Typy na rzuty rożne

Liverpool na własnym terenie wykonuje średnio 6.80 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 3.40 RR.

Huddersfield natomiast w spotkaniach wyjazdowych wykonuje średnio 4.12 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabija średnio 5.29 RR.

W ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi drużynami na tym terenie Liverpool wykonał o 7 rzutów rożnych więcej. W dzisiejszym meczu stawiamy że The Reds wykonają o cztery rzuty rożne więcej od gości.

Liverpool – Huddersfield, typ: Liverpool więcej powyżej rzutów rożnych (handicap 0:3, remis zwrot), kurs: 1.45.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.