Dubel na piątek 3.05. z kursem 2.87.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na piątek 3. dzień maja wybraliśmy z NBA oraz z holenderskiej Eerste Divisie. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.87. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że w spotkaniu Boston Celtics z Milwaukee Bucks po końcowej syrenie, suma punktów obu drużyn będzie mniejszą od 224. Stan serii po dwóch meczach w Milwaukee wynosi 1:1 i dziś rywalizacja przenosi się do Bostonu.

Liczymy, że gospodarze wyciągną wnioski z drugiego meczu, który przegrali dość wysoko (123:102). Trener Celtics Brad Stevens znany jest z tego, że potrafi wprowadzać zmiany taktyczne pod konkretnego rywala. Dziś oczywiście głównym zadaniem będzie powstrzymanie Giannisa Antetokounmpo, a jak pokazał pierwszy mecz tej serii, jest to wykonalne. Jeśli Celtics ograniczą Greek Freaka do około 30 pkt, to zobaczymy mecz na poziomie około 200-210 punktów.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Nijmegen pokona na wyjeździe Maastricht. Goście muszą wygrać, aby znaleźć się w grupie drużyn walczących o awans do Eredivisie. Ostatnie mecze pokazały, że zmiana trenera była dobrym posunięciem. Pięć wygranych meczów z rzędu, robi wrażenie. My dziś liczymy na kolejną wygraną NEC, który staje się głównym faworytem do wygrania playoffs. Jednak aby tak zagrać, dziś muszą zdobyć trzy punkty.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.87.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB