Singiel na dziś: Waalwijk – Eindhoven

Oceń

Singla na piątek 3. dzień maja zagramy w holenderskiej Eerste Divisie. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Typ na dziś – Singiel

Przed nami ostatnia kolejka zaplecza holenderskiej ekstraklasy i jeszcze nie wszystko jest w niej rozstrzygnięte. Kilka drużyn wciąż walczy o miejsca gwarantujące udział w playoffs, w których osiem drużyn powalczy o dwa miejsca w Eredivisie.

Waalwijk traci jeden punkt do miejsca, dającego szansę walki o promocję do najwyższej klasy rozgrywkowej. Jednak ich rywale (Cambuur i Nijmegen) grają dziś trudne, wyjazdowe spotkania i można spodziewać się, że przynajmniej jeden z nich straci punkty. Jeśli tak się stanie, wówczas gospodarze muszą zdobyć trzy punkty, aby wykorzystać potknięcie rywali.

Wiele razy przy typowaniu piszemy o motywacji i dziś również liczymy, że Waalwijk mając cel na wyciągnięcie ręki powalczy o zwycięstwo z podwójnym zaangażowaniem. Ich dzisiejszy rywal nie gra już absolutnie o nic i nie przypadkowo przegrał dwa ostatnie mecze.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

W związku z powyższym stawiamy, że Waalwijk pokona przed własną publicznością FC Eindhoven. Kurs 1.70 jest dość przyjemny, więc warto skorzystać, zanim spadnie do poziomu 1.5x.

Waalwijk – Eindhoven, typ: 1, kurs: 1.70. 

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB