Dubel na piątek 8.03. z kursem 2.62.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na piątek 8. dzień marca wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata czyli NBA oraz holenderskiej Eerste Divisie . Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.62. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Miami Heat pokonają przed własną widownią Cleveland Cavaliers przynajmniej pięcioma punktami. Heat walczą o Playoffs i obecnie zajmują ostanie miejsce na Wschodzie, gwarantujące udział w postseason.  Aby myśleć o pierwszej rundzie PO muszą wygrywać spotkania z tak słabymi drużynami jak Cavs. Liczymy, że Miami wygra i pokryje handicap -4.5.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że rezerwy PSV Eindhoven zdobędą przynajmniej trzy gole w domowym starciu z rezerwami Utrechtu. W dwóch ostatnich meczach wyjazdowych goście tracili po cztery bramki. Dziś liczymy, że ich bramkarz będzie wyciągał piłkę z siatki przynajmniej trzy razy.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.62.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB