Singiel na dziś: Orlando Magic – Dallas Mavericks

Oceń

Singla na piątek 8. dzień marca zagramy w NBA, czyli najlepszej, koszykarskiej lidze świata. Z piłki nożnej wybierzemy typy do innych sekcji naszego serwisu, ale z Singlem wolimy zostać za oceanem. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Typ na dziś – Singiel

Stawiamy, że Orlando Magic pokonają we własnej hali Dallas Mavericks przynajmniej sześcioma punktami. Obie drużyny mają różne cele w końcówce tego sezonu. Magic walczą o Playoffs, a Mavericks o jak najlepsze miejsce w loterii przed draftem. Zespół z Teksasu należy o najgorszych drużyn w meczach wyjazdowych. W obcych halach Mavs przegrali aż 26 spotkań na 32 wyjazdy. Tylko zespół z Phoenix gra gorzej w delegacjach od Dallas.

Magic zajmują obecnie 9. miejsce na Wschodzie i o awans do Playoffs powalczą z Miami i Brooklynem. Aby mieć jakiekolwiek szanse, Orlando musi wygrywać spotkania u siebie i to z tak słabymi rywalami jak Dallas.  Magic mają bardzo dobrą defensywę (9. miejsce w całej NBA), więc tym bardziej Mavs sobie nie poradzą.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

Mavericks przegrali pięć meczów z rzędu na wyjazdach i w każdym z nich różnica punktów była większa od sześciu. W związku z tym stawiamy, że Magic dziś wygrają i pokryją handicap -5.5 pkt. Dodajmy do tego jeszcze taką statystykę: Mavericks grając na wyjazdach jako underdog, przegrali w tym sezonie aż 23 z 26 spotkań ze średnią różnicą -7.6 pkt.

Orlando Magic – Dallas Mavericks, typ: 1 (-5.5), kurs: 1.63. 

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB