Dubel na poniedziałek 4.02. z kursem 2.36.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na poniedziałek 4. dzień lutego wybraliśmy z najlepszej koszykarskiej ligi świata, czyli NBA oraz z egipskiej ekstraklasy. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.36. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że wicelider rozgrywek w Egipcie, czyli Pyramids wygrają na wyjeździe z El Daklyeh. Gospodarze zajmują 13. miejsce w tabeli i na dziewięć spotkań przed własną widownią zdobyli zaledwie dziewięć punktów. Goście na dziesięć meczów na wyjeździe wygrali cztery razy, ale aż 5 razy remisowali. Dziś jednak stawiamy na lepszą drużynę z Kairu, a tą bez wątpienia są gracze Pyramids.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Washington Wizards wygrają u siebie z Atlanta Hawks przynajmniej trzema punktami. Goście rozegrają siódmy mecz z rzędu na wyjeździe i trzeci w ostatnich czterech dniach. W piątek grali w Salt Lake City, a w sobotę w Phoenix i nie trzeba być specjalistą od przygotowania fizycznego, aby spodziewać się dziś wyczerpanej drużyny z Atlanty. Uważamy, że Wizards, którzy u siebie grają solidnie (16-10) pokonają grających na oparach graczy z Atlanty i pokryją niewielki handicap -2.5 pkt.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.36.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB