Dubel na poniedziałek 4.02. z kursem 2.36.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na poniedziałek 4. dzień lutego wybraliśmy z najlepszej koszykarskiej ligi świata, czyli NBA oraz z egipskiej ekstraklasy. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.36. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że wicelider rozgrywek w Egipcie, czyli Pyramids wygrają na wyjeździe z El Daklyeh. Gospodarze zajmują 13. miejsce w tabeli i na dziewięć spotkań przed własną widownią zdobyli zaledwie dziewięć punktów. Goście na dziesięć meczów na wyjeździe wygrali cztery razy, ale aż 5 razy remisowali. Dziś jednak stawiamy na lepszą drużynę z Kairu, a tą bez wątpienia są gracze Pyramids.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Washington Wizards wygrają u siebie z Atlanta Hawks przynajmniej trzema punktami. Goście rozegrają siódmy mecz z rzędu na wyjeździe i trzeci w ostatnich czterech dniach. W piątek grali w Salt Lake City, a w sobotę w Phoenix i nie trzeba być specjalistą od przygotowania fizycznego, aby spodziewać się dziś wyczerpanej drużyny z Atlanty. Uważamy, że Wizards, którzy u siebie grają solidnie (16-10) pokonają grających na oparach graczy z Atlanty i pokryją niewielki handicap -2.5 pkt.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.36.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB