Typy na dziś: Phoenix Suns – Houston Rockets

Singla na poniedziałek 4. dzień lutego zagramy w najlepszej, koszykarskiej lidze świata, czyli NBA. Piłki nożnej dziś grać za wiele nie polecamy, bo mało jest ciekawych i wartych uwagi spotkań. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Typ na dziś – Singiel

Stawiamy, że Houston Rockets wygrają na wyjeździe z Phoenix Suns przynajmniej siedmioma punktami. Obie drużyny przystąpią do tego pojedynku po dniu przerwy, a lepsze wrażenie w ostatnim meczu pozostawili Rockets. Zespół z Teksasu wygrał w Salt Lake City z Utah Jazz i to bez Chrisa Paula, który odpoczywał. Dziś wszyscy zdrowi zawodnicy gości pojawią się na parkiecie w Phoenix, a to nie wróży nic dobrego gospodarzom.

Różnica sportowa między tymi zespołami jest kolosalna. Suns są na fali dziesięciu porażek z rzędu, a u siebie przegrali trzy kolejne pojedynki. W starciach z mocnymi drużynami (a do takich należy Houston) Słońca nie potrafią dotrzymać kroku rywalom i przegrywają bardzo wysoko, jak choćby z Blazers 106:120.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

Stawiamy, że Rockets wygrają w Phoenix i pokryją handicap -6.5 pkt. Goście są zdecydowanie lepszą drużyną, dobrze trenowaną i nie powinni mieć problemu z wysokim zwycięstwem nad Suns.  W związku z tym polecamy zagranie poniższego typu.

Phoenix Suns – Houston Rockets, typ: 2 (-6.5), kurs: 1.64.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy