Dubel na sobotę 11.05. z kursem 2.57.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na sobotę 11. dzień maja wybraliśmy w całości z niemieckiej Bundesligi. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.57. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że w meczu RB Lipsk z Bayernem Monachium padną przynajmniej trzy bramki. Oczywiście to spotkanie jest ważniejsze dla Bawarczyków, którzy walczą o mistrzostwo Niemiec. Nie sądzimy, aby gracze z Lipska podłożyli się rywalowi i ułatwili mu zadanie. Spodziewamy się zaciętego meczu z dużą liczbą bramek.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Borussia Dortmund pokona Dusseldorf różnicą przynajmniej dwóch bramek. Sportowo Dortmund jest o dwie klasy lepszy od dzisiejszego rywala i liczymy, że przełoży się to na końcowy wynik.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.57.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB