Singiel na dziś: Al Ahly – Smouha

Typy na dziś

Singla na sobotę 11. dzień maja zagramy w egipskiej ekstraklasie. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że w meczu Al Ahly – Smouha padną przynajmniej trzy bramki. Gospodarze walczą o mistrzostwo kraju i jeśli wygrają wszystkie mecze do końca sezonu, obronią mistrzowski tytuł. To, że Al Ahly wygra dzisiejsze spotkanie, nie podlega żadnej dyskusji, stąd kursy na ich zwycięstwo są niskie i nie zachęcają do grania.

My lubimy w tym sezonie grać na Al Ahly, bo wiele razy dali nam zarobić. Smouha broni się przed spadkiem z ligi, więc różnica sportowa między tymi zespołami jest ogromna. Uważamy, że gospodarze wygrają i sami pokryją over 2.5 gola. Wynik 3:0 to najprawdopodobniejszy scenariusz.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

Stawiamy, że w starciu Al Ahly – Smouha zobaczymy przynajmniej trzy gole. Jeśli u Waszego bukmachera jest rynek „1 i over 2.5”, to spokojnie można w to wejść.

Al Ahly – Smouha, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 2.36. 

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Środa 1.04.
https://youtu.be/40vzsRMp39w
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E90 w Apple Podcasty ✅🎙 #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=8060c792-7f02-4998-aa35-0d34a4c0248a

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na środę https://bit.ly/2JyauDO #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…