Dubel na sobotę 2.02. z kursem 2.35.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na sobotę 2. dzień lutego wybraliśmy z najlepszej koszykarskiej ligi świata, czyli NBA oraz z włoskiej Serie A. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.35. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Cleveland Cavaliers nie przegrają u siebie z Dallas Mavericks więcej niż dwunastoma punktami. W drużynie z Teksasu doszło ostatnio do wymiany zawodników z nowojorskimi Knicks. Z zespołu odeszli Dennis Smith Jr., DeAndre Jordan i Wesley Matthews, a przybyli Kristaps Porzingis, Trey Burke, Courtney Lee i Tim Hardaway Jr. Żaden z nich nie jest przewidziany do gry w dzisiejszym meczu.

Porzingis przechodzi rehabilitację po kontuzji kolana, a pozostali jeszcze załatwiają kwestie związane z przeprowadzką. Do tego należy dodać, że niepewny jest występ Luki Doncica (kontuzja kostki) i widzimy, że Mavs mogą oddać to spotkanie. Naszym zdaniem warto postawić dodatni handicap na Cavs i wcale nie zdziwimy się, jak wygrają z Dallas.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Juventus Turyn pokona Parmę przynajmniej dwoma golami. Liczymy, że pod ostatniej porażce 0:3 z Atalantą w Coppa Italia, Stara Dama przypomni swoim fanom, że jest hegemonem w rozgrywkach ligowych. W zawiązku z tym liczymy na wysokie zwycięstwo Juve i pokrycie handicapu 0:1.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.35.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB