Dubel na sobotę 2.02. z kursem 2.35.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na sobotę 2. dzień lutego wybraliśmy z najlepszej koszykarskiej ligi świata, czyli NBA oraz z włoskiej Serie A. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.35. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Cleveland Cavaliers nie przegrają u siebie z Dallas Mavericks więcej niż dwunastoma punktami. W drużynie z Teksasu doszło ostatnio do wymiany zawodników z nowojorskimi Knicks. Z zespołu odeszli Dennis Smith Jr., DeAndre Jordan i Wesley Matthews, a przybyli Kristaps Porzingis, Trey Burke, Courtney Lee i Tim Hardaway Jr. Żaden z nich nie jest przewidziany do gry w dzisiejszym meczu.

Porzingis przechodzi rehabilitację po kontuzji kolana, a pozostali jeszcze załatwiają kwestie związane z przeprowadzką. Do tego należy dodać, że niepewny jest występ Luki Doncica (kontuzja kostki) i widzimy, że Mavs mogą oddać to spotkanie. Naszym zdaniem warto postawić dodatni handicap na Cavs i wcale nie zdziwimy się, jak wygrają z Dallas.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Juventus Turyn pokona Parmę przynajmniej dwoma golami. Liczymy, że pod ostatniej porażce 0:3 z Atalantą w Coppa Italia, Stara Dama przypomni swoim fanom, że jest hegemonem w rozgrywkach ligowych. W zawiązku z tym liczymy na wysokie zwycięstwo Juve i pokrycie handicapu 0:1.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.35.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na sobotę https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-sobote-30/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Sheffield United – Chelsea – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/sheffield-united-chelsea-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-piatek-28/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama