Singiel na dziś: Young Boys – Xamax

Singla na sobotę 2. dzień lutego zagramy w szwajcarskiej Super League, w której dziś zostaną rozegrane dwa spotkania 19. kolejki.  Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych!

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Young Boys strzelą w spotkaniu z Xamax przynajmniej trzy gole.  Zespół z Berna jest liderem rozgrywek, a goście zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Dwa ostatnie mecze między tymi drużynami zakończyły się wysokim zwycięstwem Young Boys. U siebie wygrali 5:2, a na wyjeździe 4:1, co tylko pokazuje, jaka przepaść dzieli obie drużyny. YB w sparingach przed rozpoczęciem rozgrywek w tym roku pokazali, że nie stracili skuteczności, wygrywając 4:2, 3:0 oraz remisując 2:2.

Oczywiście wyniki sparingów niewiele nam mówią, ale jednak lider rozrywek nie powinien mieć większych problemów ze strzeleniem trzech bramek najgorszej drużynie w lidze.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

Stawiamy zatem, że Young Boys zdobędą przynajmniej trzy bramki. Zastanawialiśmy się również nad handicapem 0:2 (kurs: 2.32), jednak obawiamy się nieco, że goście jakimś cudem zdobędą bramkę i skończy się np 3:1. Bezpieczniej zagrać na over bramkowy zespołu z Berna.

Young Boys – Xamax, typ: 1 over 2.5 gola, kurs: 1.63. 

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB