Dubel na sobotę 23.03. z kursem 2.37.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na sobotę 23. dzień marca wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata czyli NBA oraz eliminacji do Euro. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.37. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Sixers pokonają na wyjeździe Atlantę Hawks przynajmniej pięcioma punktami. Ekipa z Philly jest obecnie na niesamowitej fali, bo wygrała aż sześć meczów z rzędu. W ubiegłym tygodniu wygrali z Milwaukee (wyjazd) oraz z Bostonem (dom), a to naprawdę dobre drużyny. 76ers zajmują trzecie miejsce na Wschodzie i będą tej pozycji bronili do końca sezonu regularnego. Zespół z Atlanty jest już matematycznie poza Playoffs i nie sądzimy, że znajdą na tyle motywacji, aby przeciwstawić się rozpędzonym “Szóstkom”.

Porcja statystyki: Kiedy Sixers grali na wyjeździe jako faworyt z linią w przedziale 6.5 do 9 pkt i byli po meczu z rywalem z konferencji (Boston) i grali kolejne spotkanie z zespołem ze swojej konferencji (dziś Atlanta) oraz po tym jak w ostatnim meczu dali rywalowi mniej niż 116 pkt (115 rzucił im Boston) – wówczas wygrali 12 z 13 takich meczów, a co dla nas ważne w aż 9 z 13 takich spotkań pokrywali linię handicapu. Dziś linię bukmacherzy wyznaczyli na Sixers – 8 pkt.

W drugim meczu Dubla stawiamy na powyżej 2.5 gola w spotkaniu Hiszpanii z Norwegią. Tak naprawdę sami Hiszpanie mogą pokryć tę linię, dlatego każda, ewentualna bramka dla Norwegów, będzie dla nas miłym bonusem.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.37.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…