Dubel na sobotę 9.03. z kursem 2.31.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na sobotę 9. dzień marca wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata czyli NBA oraz niemieckiej Bundesligi . Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.31. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Portland Trail Blazers pokonają we własnej hali Phoenix Suns przynajmniej 9 punktami. Różnica między tymi drużynami jest kolosalna, więc liczymy, że odbije się to na wyniku. Kiedy Suns grali w tym sezonie na wyjazdach w roli underdoga, przegrali aż 27 z 31 spotkań ze średnią różnicą -13.6 pkt. Stawiamy, że Blazers odbiją sobie porażkę z OKC i rozgromią dziś rywala z Arizony.

W drugim meczu Dubla stawiamy na powyżej 2.5 gola w starciu Lipska z Augsburgiem. Dwa ostatnie mecze na wyjeździe Augsburg przegrali 0:4 i 1:5. Liczymy, że dziś również zostanie rozgromiony przed Lipsk. Każda ewentualna bramka strzelona przez gości będzie dla nas dodatkowym bonusem.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.31.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB