Singiel na dziś: New York Knicks – Sacramento Kings

Oceń

Singla na sobotę 9. dzień marca zagramy w NBA, czyli najlepszej, koszykarskiej lidze świata. Z piłki nożnej wybierzemy typy do innych sekcji naszego serwisu, ale z Singlem ponownie wolimy zostać za oceanem. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Sacramento Kings wygrają wyjazdowe spotkanie z nowojorskimi Knicks przynajmniej trzema punktami. Kings mają jeszcze szanse na Playoffs, choć obecnie zajmują 9. miejsce w Konferencji Zachodniej. Aby zagrać w postseason, gracze z Kalifornii muszą wygrywać swoje mecze i liczyć na porażki Spurs, którzy obecnie zajmują ostatnie, premiowane awansem miejsce. Zespół z San Antonio gra dziś z Milwaukee i …sądzimy, że nie podoła najlepszej ekipie Wschodu.

Kings mają solidny zespół, z kilkoma młodymi zawodnikami i naszym zdaniem nie powinni mieć dziś problemu z Knicks. Ekipa z Nowego Jorku stara się ze wszystkich sił, aby mieć jak najlepszą pozycję przed draftową loterią, a do tego potrzebuje porażek. Nowojorczycy osiągają powoli swój cel, bo właśnie są na serii czterech porażek z rzędu.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

Stawiamy, że Kings pokonają dziś Knicks i pokryją handicap -2.5 pkt. Nowy Jork gra obecnie młodymi zawodnikami z G-League, więc nie dajemy im dziś szans w starciu z zawodowcami. Dodajmy do tego taką statystykę: gdy Kings grali w tym sezonie na wyjazdach i byli faworytem wygrali pięć z sześciu takich spotkań ze średnią różnicą 14 pkt. W związku z tym nie powinni mieć problemu z wygraniem przynajmniej trzema punktami.

New York Knicks – Sacramento Kings, typ: 2 (-2.5), kurs: 1.63. 

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB