Dubel na środę 8.05. z kursem 2.23.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na środę 8. dzień maja wybraliśmy z NBA oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.23. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że w piątym spotkaniu półfinału Konferencji Wschodniej między Milwaukee Bucks a Boston Celtics suma punktów będzie mniejsza od 223.5. W serii best of seven prowadzą Bucks 3:1, po tym jak wygrali dwa pojedynki w Bostonie. Dziś zespół ze stanu Wisconsin stanie przed szansą zapewnienia sobie awansu do finału konferencji i naszym zdaniem ten cel zostanie przez nich osiągnięty. My jednak stawiamy na niski wynik, bo w drużynie Celtics panuje zamieszanie, chaos i wzajemne pretensje. Nie sądzimy, aby goście postawili dziś ciężkie warunki w Milwaukee, bo myślami są już raczej na wakacjach. Liczymy, że Boston zdobędzie mniej niż 100 punktów, a to powinno pozwolić na spełnienie naszego typu.

Na drugiej pozycji Dubla stawiamy, że Los Angeles Dodgers pokonają Atlantę Braves. Dwa pierwsze mecze tej serii wygrali gracze z Kalifornii i dziś uważamy, że zrobią sweep, czyli wygrają całą serię bez porażki. Atlanta należy do najgorszych drużyn w lidze, a już w ofensywie ich pałkarze kompletnie sobie nie radzą. Nie sądzimy, aby mogli wiele zdziałać przeciwko miotaczowi gospodarzy Claytonowi Kershaw.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.23.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB