Singiel na dziś: Golden State Warriors – Houston Rockets

Typy na dziś

Singla na środę 8. dzień maja zagramy w najlepszej, koszykarskiej lidze świata, czyli NBA. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Typ na dziś – Singiel

Stawiamy, że Golden State Warriors wygrają piąty mecz serii z Houston Rockets przynajmniej pięcioma punktami i obronią przewagę własnego parkietu. W rywalizacji do czterech wygranych stan tej serii wynosi 2-2.

Dość niespodziewanie Warriors nie potrafili wygrać żadnego spotkania w Teksasie. Teraz, aby nadal celować w finały konferencji muszą obronić własny parkiet. Ewentualna porażka oznaczała będzie poważne kłopoty, bowiem statystyka w NBA jest bezlitosna. Zespół, który wygrywa spotkanie numer pięć, gdy w serii jest wynik 2-2, aż w 82 procent przypadków wygrywa tę serię. Jest zatem o co się bić.

Rockets słabiej grają na wyjazdach niż u siebie. W sezonie regularnym wygrali 51.1% spotkań w obcych halach, a u siebie aż 78.3%. Uważamy, że tym razem Warriors zadbają o swój interes i podobnie jak w dwóch pierwszych meczach serii odniosą przekonujące zwycięstwo.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

Golden State Warriors – Houston Rockets, typ: 1 (-4.5), kurs: 1.65. 

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama