Dubel na wtorek 12.03. z kursem 2.10.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na wtorek 12. dzień marca wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata czyli NBA oraz z Ligi Mistrzów . Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.10. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Milwaukee Bucks wygrają wyjazdowe spotkanie z New Orleans Pelicans przynajmniej siedmioma punktami. Bucks są najlepszą drużyną w całej NBA i nie powinni mieć problemu z odniesieniem zwycięstwa. Naszym zdaniem wygrają dwucyfrowo, ale nie będziemy szaleli, tylko postawimy na Milwaukee -6 pkt.

W drugim meczu Dubla stawiamy na poniżej 4.5 gola w starciu Manchesteru City z Schalke. Po prostu nie wierzymy, żeby ponownie obie drużyny zrobiły sobie trening strzelecki. Owszem pamiętamy, że w pierwszym meczu padł wynik 3:2, ale dziś nie widzimy hokejowego rezultatu. Czas pokaże, czy mamy rację.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.10.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB