Singiel na dziś: Indiana Pacers – New York Knicks

Oceń

Singla na wtorek 12. dzień marca zagramy ponownie w najlepszej, koszykarskiej lidze świata, czyli NBA. W piłce nożnej poza Ligą Mistrzów nie ma wielu ciekawych spotkań, zatem zostajemy za oceanem. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że nowojorscy Knicks jeśli przegrają z Indiana Pacers, to nie więcej niż trzynastoma punktami. Indiana wpadła w lekki dołek, notując dwie porażki z rzędu. Trzeba jednak przyznać, że grali z Sixers i Bucks, czyli naprawdę mocnymi drużynami. W ostatnim spotkaniu w Philly do przerwy nawet prowadzili, ale w 2. połowie zdobyli zaledwie 30 punktów.

Dziś Pacers są oczywiście faworytem w starciu z Knicks, którzy sezon już dawno spisali na straty i grają głównie młodymi zawodnikami.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

Stawiamy dodatni handicap +13.5 pkt na Knicks, którzy naszym zdaniem powalczą. Nie dajemy im szans na zwycięstwo, ale sądzimy, że napędzą stracha gospodarzom, którzy przez weekend spadli z trzeciego na czwarte miejsce na Wschodzie.

Porcja statystyki:

Kiedy Knicks grali w tym sezonie na wyjeździe w roli underdoga, przegrali aż 26 spotkań (wygrali 6), ze średnią różnicą -10.5 pkt. Z drugiej strony Indiana grając u siebie w roli faworyta, wygrała 21 z 28 takich spotkań, ze średnią różnicą 9 punktów. W związku z tym, gramy jak widać na poniższym kuponie.

Indiana Pacers – New York Knicks, typ: 2 (+13.5 pkt), kurs: 1.67.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB