Dubel na wtorek 16.04. z kursem 2.71.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na wtorek 16. dzień kwietnia wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata, czyli NBA oraz z Ligi Mistrzów. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.71. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy dodatni handicap +10.5 pkt na San Antonio Spurs w drugim meczu, pierwszej rundy NBA Playoffs przeciwko Denver Nuggets. Pierwsze spotkanie niespodziewanie wygrali gracze z Teksasu i dziś dla Nuggets jest to mecz ostatniej szansy. Przegrywając w serii 0-2 szanse na awans do kolejnej rundy są mniejsze niż osiem procent. Być może ekipa z Kolorado dziś wygra, ale uważamy, że tak doświadczony trener jak Greg Popovich znajdzie sposób, aby to spotkanie było zacięte.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Juventus wygra domowe spotkanie z Ajaksem Amsterdam i zamelduje się w półfinale Ligi Mistrzów. Pierwszy mecz zakończył się remisem 1:1 i tak naprawdę Starej Damie wystarczy dziś bezbramkowy remis. Uważamy jednak, że Ronaldo i spółka nie będą kusili losu, tylko przypieczętują awans przekonującym zwycięstwem.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.71.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB