Singiel na dziś: Portland Trail Blazers – Oklahoma City Thunder

Oceń

Singla na wtorek 16. dzień kwietnia zagramy w najlepszej, koszykarskiej lidze świata, czyli NBA. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Oklahoma City Thunder jeśli przegrają drugi mecz pierwszej rundy Playoffs z Portland Trail Blazers, to nie więcej niż trzema punktami. Premierowy pojedynek wygrali gracze z Oregonu 104:99, po tym jak OKC przespali pierwszą kwartę, którą przegrali czternastoma punktami. Dziś ta sytuacja nie powinna mieć miejsca, w związku z tym, że mecz będzie rozgrywany o normalnej porze (7:30 PM). Pierwsze spotkanie rozpoczęło się  w okolicach wczesnego popołudnia (1:30 PM).

Po poniedziałkowym treningu z drużyny z Oklahomy okazało się, że zarówno Paul George (bark), jak i Russell Westbrook (kostka) będą gotowi do gry. George, o którego występ obawiano się najbardziej, zadeklarował, że ból barku mu minął i nie będzie miał wpływu na jego postawę.

Uważamy, że OKC wyciągnie wnioski z pierwszego meczu i zagra lepsze spotkanie w pierwszej kwarcie. Jeśli tak się stanie, to zobaczymy zacięty mecz do ostatniej syreny. Nie zdziwimy się jeśli Thunder wygrają, ale zabezpieczymy się handicapem +3.5 pkt, bo Blazers mają kim postraszyć przy „buzzer beaterach„.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

Stawiamy dodatni handicap +3.5 pkt na Oklahoma City Thunder po kursie 1.65. Zobaczymy raczej bardzo wyrównane spotkanie. Spodziewamy się, że po ostatniej syrenie różnica punktów między dwoma zespołami będzie mniejsza od trzech „oczek”.

NBA Playoffs: Portland Trail Blazers – Oklahoma City Thunder, typ: 2 (+3.5), kurs: 1.65.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB