Dubel z tenisa na wtorek 3.03.

Typy tenisowe

Do dubla z tenisa wybraliśmy spotkania z turniejów WTA w Lyonie oraz Challengera deblistów w Indian Wells. Łączny kurs kuponu wynosi 1.78.

Na pierwszej pozycji stawiamy, że Camila Giorgi pokona Verę Lapko na turnieju w Lyonie.  Przemawia za nią każdy detal tenisowego rzemiosła. Jest bardziej doświadczona, bardzo lubi tego typu korty, prezentuje dobry serwis, popełnia mało podwójnych błędów i rzadko przegrywa przy własnym serwisie, co u kobiet jest częstym zjawiskiem.

Jej rywalka może się pochwalić tylko zwycięstwami w turniejach ITF i to dawno temu, bo wygrywała imprezy tej rangi w 2018 roku. Uważamy, że Białorusinka nie będzie w stanie nawiązać walki z Włoszką, która powinna odnieść łatwe zwycięstwo.

Na drugiej pozycji stawiamy, że debel Monroe/Withrow pokona parę Daniel/Donskoj na turnieju w Indian Wells w Kalifornii. Rosjanin z Japończykiem zagrają w pierwszy raz ze sobą, a dodatkowo nie posiadają sukcesów w grze podwójnej.

Gramy na debel amerykański, bo po pierwsze –  każdy z nich to typowy deblista i takie turnieje jak ten to dla nich doskonały sprawdzian. Po drugie grają ze sobą od początku roku i historia pokazuje, że zdarzały im się turnieje w wcześniejszych latach. Po trzecie będą mieli za sobą wsparcie kibiców. Stawiamy na parę Monroe/Withrow.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

Obserwuj nasz profil na Instagramie oraz Twitterze.  Tam wieczorem będziemy podawali Singla na nocne mecze z NBA. 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Inter – Empoli https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-inter-empoli-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Cadiz – Espanyol https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-cadiz-espanyol/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Brighton – Chelsea https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-brighton-chelsea/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…