Dubla z NBA na piątek 28.12. gramy w Miami i Minneapolis

typy NBA
Dubla z NBA na piątek 28.12. gramy w Miami i Minneapolis
4.6 (92.22%) 18 głosów

Na piątkową noc wybraliśmy z NBA dwa mecze i stworzyliśmy Dubla z kursem 2.25. Po odpowiednich rozstrzygnięciach kupon przyniesie nam zysk ponad 198 zł. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Stawiamy, że Miami pokona u siebie Cleveland przynajmniej siedmioma punktami, a Minnesota wygra przed własną widownią z Atlantą różnicą przynajmniej sześciu punktów.

W obu przypadkach gospodarze są faworytami i grają z naprawdę słabymi rywalami. Cavs i Hawks sezon już dawno spisali na straty, dlatego warto grać przeciwko nim.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB