Dudek: Nikt nie może decydować o moich celach

sports news

Patryk Dudek nie czuje rozczarowania swoimi słabszymi wynikami w 2018 roku.

– Spodziewałem się tego, że to będzie trudny rok. Po tak wielkim sukcesie w 2017 roku każdy myślał, że w moim drugim roku będę już na czele – wyznał były indywidualny mistrz świata w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix.

– Jak widać, po dobrym wyniku, zawsze jest go trudno powtórzyć w następnym roku. Jason Doyle też miał ciężki rok po zdobyciu tytułu. Ja chciałem być w górnej ósemce i prawie to zrobiłem – podkreślił wychowanek Falubazu Zielona Góra.

– To był rok wzlotów i upadków. Rundy w Hallstavik i Horsens były dla mnie ciężkie. Zdobyłem sześć punktów i nie osiągnąłem tam mojego celu minimum – stwierdził podopieczny Adama Skórnickiego.

– Było też tak, że dwa razy byłem na podium i w Krsko wygrałem po raz drugi rundę SGP. W tej w Gorzowie było pełno nerwowych sytuacji po wypadku, powtórce i tak dalej w finale. Myślę, że tamtej rundzie mogłem mieć nieco lepszy wynik, ale byłem czwarty – kontynuował reprezentant Polski.

– Mimo wszystko jestem zadowolony z mojego sezonu. Nie czułem takiej presji. Wiedziałem, że pełno ludzi będzie ją na mnie nakładać, więc dlatego określiłem mój cel przed 2018 i miałem nadzieję, że każdy to uszanuje. Nikt nie może decydować, gdzie mam być – zaznaczył Dudek, który ostrożnie mierzy swoje siły przed sezonem 2019.

– Pragnę znowu wejść do najlepszej ósemki i zdobyć minimalnie dziesięć punktów i wchodzić do półfinałów w każdej rundzie. Cel jest taki sam. Jeśli tak się ułoży, to będę szczęśliwy – podsumował Dudek.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.